MADTÜRK AİLESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AUX MADTURK SOHBET ODASI

+2
dexter_morgan
celikbey
6 posters
YazarMesaj
celikbey
MADTURK KURUCU BASKANI
MADTURK KURUCU BASKANI
celikbey

AUX MADTURK SOHBET ODASI Empty
MesajKonu: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimePerş. Haz. 07, 2012 3:12 pm

AVUSTRALYA serverinda mesajlasma konusunda server bir cok kez hata verdiginden oturu onemli mesajlarimizi buradan gonderebiliriz.
https://madturk.yetkin-forum.com
celikbey
MADTURK KURUCU BASKANI
MADTURK KURUCU BASKANI
celikbey

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimePerş. Haz. 07, 2012 3:16 pm

Sender:caillou_2005
Subject:RE: ONEMLI
Sent:today 15:06

halil bey ben alt birliğe alınmak istiyorum
birlik dışında daha iyi arkadaşlar varken 50 toytat 100 phalanxla bu birlikte kendimi sığıntı gibi hissediyorum,kanıma dokunuyor...
benden boşalan yere 500 tokmaklı bi cermen gelir ve sizde top10 da daha hızlı yükselirsiniz...
cevap bekliorum
saygılar ''barış''
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Degerli Baris kardesim, sirf bu ozverinden oturu 500 tokmakli birinden daha fazla bu birlikte olmayi haketmektesiniz.Illa ki diger birligimize gitmek isterseniz de oraya ancak yonetici olarak gonderilebilirsiniz.

Saygilar, sevgiler
Halil Celik, yas 35
celikbey
MADTURK KURUCU BASKANI
MADTURK KURUCU BASKANI
celikbey

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimePerş. Haz. 07, 2012 3:25 pm

Sender:TimeOfDeath_Tr
Subject:no subject
Sent:today 15:09

Baskanım bu paladinleri yarın sizlere hızlı yollaya bilmek için bastım ben teşekkürler kendi basıma gelişirim birlikd demek birlik berabeliktir ama bu bizde yok malesef dünde savunma istedik 1 kişi atmadı yazık
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Degerli kardesim, oyunun basinda askerlerini kestirmis, siginak kurmamis ve hammadde kaptiran birini savunmak bu oyunun mantigina ters.Daha oyunun basindan kendi kendine yetemeyen, oyunla ilgilenmeyen birine birlik ne kadar sahip cikabilir?Ya da ne kadar sahip cikilmaya degerdir o tarz bir oyuncu?Bu nedenle mancinik saldirisi alinana dek savunma hatti oyunun ilk 10 gununde birlikce cekilmeyecektir.Paladin basma konusuna gelince, kardesim her oyuncumuza her asker gelistirmede hammadde yardimi talebinde bulunursak bu birligin bir ciddiyeti kalmaz.Oncelikle oyuncu birlik icin cabalar sonra birlikten yardim ve destek talep eder usul budur.

Saygilar, sevgiler.
Halil Celik, yas 35
dexter_morgan

dexter_morgan

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimePerş. Haz. 07, 2012 3:31 pm

celikbey demiş ki:
Sent:today 15:06

halil bey ben alt birliğe alınmak istiyorum
birlik dışında daha iyi arkadaşlar varken 50 toytat 100 phalanxla bu birlikte kendimi sığıntı gibi hissediyorum,kanıma dokunuyor...
benden boşalan yere 500 tokmaklı bi cermen gelir ve sizde top10 da daha hızlı yükselirsiniz...
cevap bekliorum
saygılar ''barış''
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Degerli Baris kardesim, sirf bu ozverinden oturu 500 tokmakli birinden daha fazla bu birlikte olmayi haketmektesiniz.Illa ki diger birligimize gitmek isterseniz de oraya ancak yonetici olarak gonderilebilirsiniz.

Saygilar, sevgiler
Halil Celik, yas 35

teşekkürler abi bugün belirli bir asker sayısına ulaşamazsam size mesaj atar durumu bildiririm...
tekrar teşekkürler

barış
celikbey
MADTURK KURUCU BASKANI
MADTURK KURUCU BASKANI
celikbey

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimePerş. Haz. 07, 2012 3:41 pm

Sender:Turkhish Kovboy
Subject:no subject
Sent:today 15:33

S.a birader birlik için anlaşma yapalım mı karışıklık çıkmasın ben istek yolladım
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ve aleykum selam kardesim,
MADTURK ailesine dahil olmak istiyor iseniz bizimle ayni birlik ismini tasimalisiniz, bunun amaci dosta dusmana TURK lerin bir arada oldugunu lanse etmektir.

Saygilar, sevgiler
Halil Celik, yas 35
cem

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimePerş. Haz. 07, 2012 9:48 pm

Madtürk birliklerindeki arkadaşlar biraz erken olabilir ama ben 15 ve 9 tahıllı köylerden konu açmak istiyorum. Benim tam bitişiğimde 9 iki kare yanımda da 15 tahıllı boş yer var.Oraları almayı düşünüyorum ama yanımdaki iki oyuncudan fırsat kalırsa. Geçmiş oyun ttecrübelerim 3 köy yapmadan tahıl köyü almanın gelişimi yavaşlattığı yönünde. Şu an pakistan x3 serverında 4. köyümü 15 li tahıl köyü olarak aldım rahat geliştiriyorum. Birlikteki arkadaşlar belki şimdiden arayışa ve birlik içinde bunun planlamasına başlanabilir.
celikbey
MADTURK KURUCU BASKANI
MADTURK KURUCU BASKANI
celikbey

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 1:57 am

Sender:phoenix
Subject:birlik
Sent:07.06.12 16:39
Halil abi birliğe alım yokmu ? Elçilik seviyesi düşükmüşte organi<asyonun başından beri varım, ayıp oldu...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sender:RuNorDiee
Subject:RE: no subject
Sent:07.06.12 16:34
hocam neden cevap vermiyorsunuz ne kadar ayıp siz bize gelceğinizi söylediniz diye geldik norveçten şimdi yarı yolda bırakmak hiç olmadı .. olur olmaz insan bi yok bile der ..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Degerli kardesim, an itibari ile 30 ila 50 arasi uyelik basvurusu geliyor herbirini tektek okuyup yanitliyorum.Su an icin birlikte yer yok, daha dogrusu elcilik musait degil profilimde de belirttigim uzre SolomonTr kardesimiz ile irtibata geciniz.
celikbey
MADTURK KURUCU BASKANI
MADTURK KURUCU BASKANI
celikbey

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 1:58 am

Sender:Osman Bey
Sent:07.06.12 16:24
11 42 de bi mesaj attim ona bikac msj daha attim onlarada donmedin
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Buyur kardesim?Istegin nedir buradan bana ilet, oyundaki msj bolumu yani IGM kismi bende hata verip duruyor cozemedim.Bu nedenle mesajlasmalarimi buradan yapiyorum.
celikbey
MADTURK KURUCU BASKANI
MADTURK KURUCU BASKANI
celikbey

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 2:05 am

Sender:A.Riza
Subject:RE^2: iyi aksamlar
Sent:today 02:00
tamam dostum
tanısalım mı ben ali rıza yasım 17
==============================================
Tanisalim kardesim bende HALIL yasim 35.
kadirali

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 2:18 am

Birlikte değilim ama giricem issallah Very Happy
isi cok ciddiye almıssın abi

a.riza
kadirali

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 2:31 am

http://c1206.hizliresim.com/y/8/7mpxn.png

bu ne büyük bi sacmalık :S
celikbey
MADTURK KURUCU BASKANI
MADTURK KURUCU BASKANI
celikbey

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 2:47 am

Subject:RE: no subject
Sent:today 02:41
abi iyi yağma yapmama rağmen birlikten atıldım
sebebi madde yollamamam sanırım
ilk seferde yyolladım ikinci seferde maddem az dı bende pazarcıya emir verdim 2 saat sonrası için( ticaret rotası deniyor sanırım)
sonra benim plusum bitince haliyle madde yollanmadı
olay bu sanırım
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anladim kardesim, simdilik diger birligimize dahil olunuz, elcilik seviyesi artinca tekrardan buraya dahil ederiz.

Saygilar, sevgiler
Halil Celik
dexter_morgan

dexter_morgan

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 2:49 am

tamam halil abi
dediğim gibi yani 3-5 maddeyi esirgemem kesinlikle
sadece bir talihsizlik
teşekkürler
cem

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 1:39 pm

Yanlışım yoksa 3 tane madtürk birliği var. Bu birliklerde yaklaşık 110 kişi var. Konfederasyon yapılan birlikleri katmadım. Burası bu kişi sayısına göre neredeyse hiç kullanılmıyor. Bu konuya neden değindiğimi söyleyim. Paylaşılması gereken ve organize olup plan yapılması gerekn önemli konular var.Örneğin ;CE diye bir birlik var. Adamlar hemen organize olmuşlar. Daha önce yazmıştım bitişiğimdeki vatandaş 3-5 askerle iki arkadaşının daha hesabını kullanarak bana günde 45 (özellikle sayıldı) saldırı yapıyordu. Bu saldırılar boşuna değildi. Bitşiğimde 9, iki kare yanımda 15 tahıllı köy vardı. Adamlar günler öncesinden bunun planını yapmış. Aynı birlikten (CE) başka bir vatandaş yememiş içmemiş 200 küsur nüfusuyla geldi 2. köy olarak 15 tahıllı köyü aldı. Tabiki saldırılarda durdu. Bu vatandaş bitişiğindeki 9 tahıllı köyüde alıp çevresindeki tahıl vahalarınıda aldımı artık tehlikeyi hesap edin. Bu dediğim bölgeler şu an için gri bölgeye en yakın yerler. Bu konuya değinmek istedim belki madtürk yöneticileri bunu dikkate alırlar diye. Burası CE birliğinin büyük ihtimal saldırı merkezi olacak ileride.
cem

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 5:03 pm

Bir öneride bulunmak istiyorum. Tabiki buraya okumaya gelen olursa...Bizde kritik yerlerde 15 tahıllı boş yerler tespit edelim ve oraya en yakın birlik üyesinin orayı almasına yardım edelim. Tartışmaya açıyorum bunun üzerine alternatif fikirler geliştirilebilir....
dexter_morgan

dexter_morgan

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 10:13 pm

cem kardeşim full asker basıyoruz
köyümde köşk bile yok ama yüzlerce toytat var her an ölüyor her an çoğalıyor...
demek istediğim köyü hemen kapmak erine önce ilk köyümüzü adam edelim sonra nasıl olsa yıkıp alırız
celikbey
MADTURK KURUCU BASKANI
MADTURK KURUCU BASKANI
celikbey

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 12:59 am

ERVIN kardesimiz gocmen yetistirmek icin hammadde yardimi talep etmektedir.Bize de dusen MADTURK AILESI olarak elimizden geldigince kendisine yardimda bulunmaktir.

Saygilar,sevgiler
Halil Celik
===========================================================
ERVIN our brother will train settler and he needs our help so as a MADTURK FAMILY we need to help him with our resources.

Regards
Halil Celik
lagzan

lagzan

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 11:39 am

Yerleşim alanı ++ dedik ve öyle kaldı. Belirli bir alandan söz etmedik. Keşke baştan organize olup bir alanı tamamen kapatsaydık, çok yakın olmasak da nispeten yakın olurduk. Şimdi herkes 2. köyü ++ de kafasına göre kurdu. Bende kafama göre kurdum. Planlı olaydık iyidi.
celikbey
MADTURK KURUCU BASKANI
MADTURK KURUCU BASKANI
celikbey

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimeSalı Haz. 12, 2012 10:21 pm

http://tx3.travian.com.au/spieler.php?uid=2318 kardesimize herkes gocmen icin hammadde gondermelidir.
**********************************************************************************
http://tx3.travian.com.au/spieler.php?uid=2318 to our brother we going to help for settler.everyone need to send resources to him
Oguzhan3419

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimeSalı Haz. 19, 2012 12:53 pm

Player
Tribe Romans
Alliance STONERS
Owner LucKy NeD
Population 418
Reports:koordinat 43/3

bu adrese askeri müsait olanlar kesim yapabilirmi başkan tokmak ağırlıklı ordum olduğu için 800 asker kaybım oluyor benım.

Oyunda mesajda hata verdiğinden buraya yazdım.
Oguzhan3419

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimeSalı Haz. 19, 2012 12:54 pm

A.Riza Hesabını kasmaktayım bu arada.
celikbey
MADTURK KURUCU BASKANI
MADTURK KURUCU BASKANI
celikbey

MesajKonu: Geri: AUX MADTURK SOHBET ODASI   AUX MADTURK SOHBET ODASI I_icon_minitimePerş. Haz. 21, 2012 9:58 pm

MADTURK Ailesi

Kardesimiz Iren mancinik saldirisi altinda savunma hattini kuruyoruz.Herkes askerleri saat 24:00 da merkez koyunde olacak sekilde savunma askeri gondermekle yukumlu.Gonderdiginiz asker sayisini bana bildiriniz

saygilar, sevgiler
celik_bey

AUX MADTURK SOHBET ODASI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MADTÜRK Tanıtım Videoları
» MADTURK AUX ORGANIZASYON PLANLAMASI